Sportcentrum Horní Počaply - Roman Vilánek
Nejprodávanější produkty v našem E-shopu

Kulturistika a Bodybuilding

searchbuttonimg  Hledat
počet článků : 20
Strana : previous_img  1 / 4  next_img

Nitrogliceryna

Vloženo 04.02.2013

Světová jednička a Nejsilnější anabolický reakční Activator : Nitrogliceryna 600ml - zvýší průtok krve ve vašich svalech a zvýší potréningový anabolický efekt.

Bílkoviny a jejich využití

Vloženo 11.01.2013

Všude čteme kolik bílkovin máme papat jaké jsou nejlepší ,ale víte co se stane když sníme pořádnou flákotu masa :-).

Chcete hubnout , dodržujte tyto zásady :

Vloženo 19.12.2012

Tvrdě makáte v posilovně a přáli byste si shodit aspoň dva centimetry v pase. Dobře víte, že bez diety to nepůjde. Ale jakou si vybrat, abyste při ní nepřišli o pracně vybudovanou svalovou hmotu? Naše třífázová dieta však dokáže odstranit váš tělesný tuk, aniž byste přišli o svalovou hmotu. Přitom nemusíte příliš měnit skladbu stravy, ani redukovat příjem energie! Nevěříte?

Existují velmi tvrdé diety, ale ani ty vždycky nepřinášejí zaručený výsledek. Snížíte kalorický příjem o 10-15 %, tělesná hmotnost se zmenší, ale tuk zůstane. Proč? Váhový úbytek byl způsoben úbytkem svalové hmoty a vody, vázané ve svalech. Tohle přece nechcete? Nesnažte se shodit za každou cenu. Úbytek 0,25 až 0,5 kg tuku za týden je reálný. Využijte svalové hmoty a rychlosti metabolizmu jako dvou základních faktorů, které vám pomohou zbavit se tuku.

Výživa před treninkem :

Vloženo 19.12.2012

To, co hodinu před tréninkem sníte, může rozhodnout o tom, zda váš trénink bude hodně či méně efektivní, zda bude jen udržovací, anebo vám pomůže překonat stagnaci. K plně koncentrovanému tréninku a výraz-nému svalovému růstu potřebuje každý kulturista přijmout před tréninkem tři nutriční zdroje: rychle vstřebatelné aminokyseliny, koncentrovaný zdroj energie a stimulant síly. Někteří sportovci získávají tyto nezbytné látky ze syrovátkového koktejlu a energetického nápoje typu Red Bull. Ale aby to bylo pohodlnější, řada výrobců suplementů začala na trh dodávat doplňky stravy s pečlivě vyváženými recepturami, z nichž získáte předně to, co potřebujete.

Mutant Mass Gainer 6880 g

Vloženo 18.12.2012

Mutant Mass Gainer byl vyroben speciálně pro všechny tvrdě sportující jedince, kteří potřebují předvést v tréninku maximální sílu, maximální výkon, a navíc si budovat kvalitní svalovou hmotu. Pokud hledáte špičkovou kvalitu pro Vaše svaly, tak tento unikátní gainer je tu právě pro Vás! Mutant Mass Gainer obsahuje v každé dávce celých 52 g kvalitních, postupně se uvolňujících bílkovin, které byly získány z 10 různých zdrojů, a 176 g sacharidů.Mutant Mass Gainer byl podroben pečlivému testování a ukázalo se, že už jen jedna dávka Vám napomůže ke zvýšení hmotnosti až o 2,5 kg! A to navíc ve formě kvalitních svalů! Během následujích dvou týdnů se Váš rekord na bench-pressu zvýší o 5 - 10 kg! A stačí přidat pouze jednu dávku Mutant Mass Gainer k Vaší běžné stravě!

Bolí vás klouby ? Najděte řešení !

Vloženo 13.07.2012

Bolí Vás klouby? Kolena při dřepech nebo dřepech na hacken-dřepu, a to tak, že jste museli tyto cviky vyřadit načas nebo nedej Bože trvale z Vašeho tréninku? Ale ono to bude bolet i na leg-pressu… A co lokty nebo ramenní klouby, cítíte je při Vašich těžkých benchpressech? Poznal to asi každý závodník, kondičně cvičící nadšence nevyjímaje. Zamyslete se, proč tomu tak je... colagentab_m.jpg

počet článků : 20
Strana : previous_img  1 / 4  next_img
Powered by CMSimpleRealBlog