Sportcentrum Horní Počaply - Roman Vilánek
Nejprodávanější produkty v našem E-shopu

Naše služby

POSILOVNA

PosilovnaMá rozlohu 140m čtverečních a je vybavena 28 profesionálními stroji Grun Sport a Classic Gym, sadou jednoruček od 1 do 50kg, množstvím činek, lavic a závaží. V posilovně jsou umístěny tři rotopedy a stepr. Z posilovny se dá vyjít na malou terásku.

Ceník: jednorázové vstupné 45,- Kč, pernamentka na 12 vstupů 450,- Kč, pernamentka na měsíc 460,- Kč, na rok 4490,- Kč, permanentka 12vst. s trenérem 850 Kč, permanentka měsíční s trenérem 860 Kč, permanentka roční s trenérem 8490 Kč

Ve fitku můžete využít služeb profesionálního trenéra, který vám na přání zhotoví cvičební plán, dietní program nebo pomůže sestavit jídelníček podle přání zákazníka. Možné jsou též odtučňovací kúry.

SPINNING

Spinning je energicky účinné skupinové cvičení na stacionárním kole, které spojuje hudbu, motivaci a představivost.

Spinning je nejúčinnější a vysoce motivující kardio-vaskulární cvičení posledního desetiletí. Lekce probíhají na speciálních kolech – spinnerech.
Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje. Tempo určuje rytmický hudební doprovod.

HALA

HalaV hale je položen umělý povrch Taraflex perfektně odpružený, vhodný pro většinu sportů. K dispozici jsou hřiště na tenis, fotbal, nohejbal, volejbal, badminton, florbal a další. Zároveň je u nás další vybavení jako například trampolína, žebřiny, lavice, švédská bedna, žíněnky, tyče na šplh atd.

Ceník: 1hod 300 kč, 2hod 500kč, více hodin individuální ceny dle dohody.

SAUNA A VÍŘIVKA

VířivkaVe Sportcentru je suchá sauna která pojme zhruba 5 osob, přísluší k ní prosklená lehárna s relaxačními lahátky + masérské lehátko s možností využití služeb maséra. Dále je možno využít vířivou vanu Whirpol pro1 až 3 osoby.

Ceník:
            sauna: 1 hod - 200 Kč
                          2hod - 300 Kč
             vířivka: 1hod - 240 Kč
             vířivka: 2hod - 360 Kč

SOLÁRIUM

 Solárium typu Alisun 350  poskytuje krásné opálení vašeho těla za velSolariummi příznivé ceny.

Ceník:      1min -       10 Kč
            120 min -   1080 Kč                                                                
            

Prodáváme též solární kosmetiku


OSTATNÍ

KlubovnaSportcentrum dále nabízí možnost využití klubovny která pojme zhruba 30 lidí, nabízí široký výběr nápojů, doplňků výživy značek Aminostár, Vitalmax, Dynamitz, Nutrend, Nutritech. Dietní jídla firmy Diet+ a jiné občerstvení.

V klubovně je možno sledovat sportovní přenosy na 6 různých sportovních kanálech.