Skip Navigation

Sacharidy

Heavy Weight Gainer - 3000g

 Heavy Weight Gainer - 3000g
Sacharidy

Energie pro raketový růst!Trénujete trvrdě, přijímáte velké množství kvalitních bílkovin ale svaly nechtějí stále růst? Pak vám chybí energie v podobě kalorií.

Kč 890.00

FA Oat Mass 2,5 kg

FA Oat Mass 2,5 kg
Sacharidy

* Vysoký obsah bílkovin* Zdroj vlákniny* Nízký obsah cukru a nasycených tukůOatMass je jedním z nejpropracovanějších gainerových produktů na trhu sportovní výživy. Tento produkt je ideální stejně tak pro amatérské a profesionální sportovce jako pro jedince s vysokými požadavky na kvalitu potravin, v tomto případě zejména sacharidů a bílkovin. Příjem těchto nutričních složek doprovází i výborná chuť každého namíchaného šejku

Kč 950.00

Gainerator, Gainer, Olimp, 3200 g

Gainerator, Gainer, Olimp, 3200 g
Sacharidy

Sacharidy s vysokou molekulární hmotností a nízkým glikemickým indexem spolu s víceložkovým proteinem. Gainerator, Gainer, Olimp, 3200 g. Vhodné pro sportovce, doplněk stravy, určený pro sportovní výživu.

Kč 999.00

Glukoza 3 kg

Glukoza  3 kg
Sacharidy

Pociťujete únavu, vyčerpanost, útlum, nechce se Vám po celodenním pracovním shonu do posilovny? Není se co divit, většinou není čas ani na kvalitní stravování a odbudete se nějakým Fast Foodem v rychlém občerstvení. A výsledek se dostavil... Jak asi může vypadat Váš trénink za takovýchto okolností a je možné tento nežádoucí stav zvrátit? Ale ano, stačí těsně před plánovaným tréninkem, či jinou fyzickou aktivitou si vzít glukózu. Proč? Nízká hladina glukózy – tedy krevního cukru, odborně se tento stav nazývá hypoglykémie, je s velkou pravděpodobností pravou příčinou těch nežádoucích stavů malátnosti a útlumu.

Kč 299.00

Maltodextrin 1 kg

Maltodextrin 1 kg
Sacharidy

Maltodextrin je komplexní zdroj sacharidů s nízkým podílem jednoduchých cukrů a vysokým podílem vyšších cukrů. Je tvořen polymery dextrózy o dextrózovém ekvivalentu 15. Hlavní výhodou těchto vyšších sacharidů je postupné štěpení v lidském organismu, a tak slouží jako pomaleji uvolnitelný zdroj energie pro aktuálně zvýšenou potřebu při zvýšené fyzické námaze. Maltodextrin je vynikající zdroj energie vhodný jak pro silové, tak pro rychlostní i vytrvalostní sporty.

Kč 99.00

Maltodextrin 1500 g

Maltodextrin 1500 g
Sacharidy

Komplexní zdroj sacharidůPostupné vstřebáváníVhodný pro silové, rychlostní i vytrvalostní sportyNezpůsobuje zažívací potížeNeobsahuje lepek

Kč 225.00

MassCore 7kg

MassCore 7kg
Sacharidy

MassCore ® je produkt nové generace určený k přípravě výživného protein-sacharidového nápoje, který je vhodný pro fyzicky aktivní jedince a zvláště sportovce.

Kč 1299.00

Super Mega Mass 2000, 5kg

Super Mega Mass 2000, 5kg
Sacharidy

Nejnovější verze nejznámějšího gaineru na světě. Super Mega Mass 2000, Gainer, Weider, 1500 g, čokoláda, vanilka, banán, jahoda, cookies&cream. Vhodné pro sportovce, doplněk stravy, určený pro sportovní výživu. 

Kč 1550.00

Xtreme Mass Effect 1kg

Xtreme Mass Effect 1kg
Sacharidy

XTREME MASS EFFECT je perfektní vysoce účinný sacharidovo-proteinový koncentrát budující svalovou hmotu téměř na počkání. Je speciálně navržen pro lidi, kteří mají problémy s vytvářením svalové hmoty, a ty, kteří jen chtějí nabrat váhu.XTREME Mass Effect také obsahuje glutamin a rozvětvené aminokyseliny BCAA, přirozeně obsažené v syrovátkovém proteinu, které pomáhají budovat kvalitní svalovou hmotu, krok za krokem.

Kč 333.00
 
Stránky: | 1 |