Skip Navigation

Kreatiny

Crea Ethyl Ester 250 caps

Crea Ethyl Ester  250 caps
Kreatiny » creatin ethyl ester

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně.

Kč 499.00

Crea Monohydrate 400 g

Crea Monohydrate   400 g
Kreatiny » kreatin monohydrát

Crea Monohydrate obsahuje kreatin ve formě 100 % mikronizovaného kreatin monohydrátu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně.

Kč 240.00 Kč 340.00

Creatine monohydrate 500 g

Creatine monohydrate 500 g
Kreatiny » kreatin monohydrát

Kreatine Monohydrate - z Kreatinu se v těle tvoří jedna z energeticky nejdůležitějších látek - Adenosintrifosfát (ATP), který je přímým zdrojem energie pro jakoukoliv tělesnou buňku. Je tedy nezbytný pro kontrakci příčně pruhovaných svalů. Z tohoto důvodu je vhodný jak pro sportovce, tak pro osoby, které se ocitli v energetické krizi.Z tohoto důvodu je vhodný jak pro sportovce, tak pro osoby, které se ocitly v energetické krizi.

Kč 360.00

Creatine monohydrate 500 tab /800 mg

Creatine monohydrate 500 tab /800 mg
Kreatiny » kreatin monohydrát

Creatine Monohydrate - Ultra mikronizovaný Kreatin Monohydrát zaručující maximální kvalitu, čistotu a lepší využitelnost. Kreatin Monohydrát podporuje doplnění energie – zvýšení energetického potenciálu, explosivní sílu, urychlení regenerace a tvorbu svalové hmoty. V kapslové formě pro pohodlnější dávkování.

Kč 549.00

FA TRI-CREATINE Malate 300g

FA TRI-CREATINE Malate 300g
Kreatiny

Přípravek je určen pro fyzicky aktivní dospělé jedince se zvýšenou silově pohybovou intenzitou. Pomáhá k dosažení špičkové formy, budování svalové hmoty a celkovému zesílení pohybového aparátu.

Kč 333.00
 
Stránky: | 1 |