Skip Navigation

Iontové nápoje

Maxx Iont 1 L - Bez cukru !

 Maxx Iont 1 L - Bez cukru !
Iontové nápoje

Exclusive Iont DinkIontový koncentrovaný regenerační nápoj nové generace pro nejnáročnější sportovce.

Kč 330.00 Kč 380.00

Aloe - Juice 30 x 0,5l

Aloe - Juice 30 x 0,5l
Iontové nápoje

Detoxikační léčivá směs bohatá na vitamíny, minerály, enzymy, aminokyseliny, saponiny a lignin.

Kč 7490.00

Carnitin drink 10 x 750 ml

Carnitin drink 10 x 750 ml
Iontové nápoje

Carnitin Drink (dříve L-Carnitin Drink) je osvěžující neperlivý nápoj exkluzivní chuti s vysokým obsahem L-Carnitinu a energizujících látek s termogenním efektem. Je ideálním nápojem pro stimulaci fyzického výkonu a zvýšení využívání energie z podkožního tuku při snižování nadváhy či hubnutí.

Kč 380.00

ChampION™ Sports Fuel 1 L

ChampION™ Sports Fuel  1 L
Iontové nápoje

ChampION™ je velmi oblíbený tekutý koncentrát pro snadnou přípravu sportovního nápoje. Kombinuje 3 druhy sacharidů, L-Karnitin, sodík, hořčík, draslík, taurin, L-citrulin malát a beta alanin

Kč 380.00

Ionix Drink Fair Power 1L

Ionix Drink Fair Power  1L
Iontové nápoje

Koncentráty pro přípravu sportovních nápojů většinou buď dobře chutnají, ale důležitých látek (především minerálů a vitamínů) obsahují pouze minimum, nebo jsou složením velmi povedené, avšak chuťově slabé. Nový Ionix Drink Fair Power si ale z obou uvedených skupin bere jen to nejlepší - má velmi dobře sestavené složení (viz tabulka účinných látek níže) a v každé ze svých příchutí skvěle chutná! Dalším obrovským plusem je, že v produktu jsou obsažena pouze přírodní barviva.

Kč 360.00

Ionstar sport sirup 1000ml

Ionstar sport sirup 1000ml
Iontové nápoje

• doplňuje tělu potřebnou energii • přispívá k tvorbě nové energie • udržuje iontovou rovnováhu • přispívá ke správné hydrataci organismu, předchází dehydrataci • podporuje regeneraci po sportovním výkonu

Kč 380.00

Iontmaxx hypotonic drink 1L

Iontmaxx hypotonic drink 1L
Iontové nápoje

Iontmaxx hypotonic drink je iontový koncentrát obohacený o vysoce účinné aminokyseliny – taurin, glycin a L-karnitin.

Kč 380.00

Multi Hypotonic Drink 1l - na 50 l nápoje

Multi Hypotonic Drink  1l - na 50 l nápoje
Iontové nápoje

Nízkokalorický koncentrát pro přípravu hypotonického osvěžujícího nápoje s obsahem vitamínů a minerálů. S invertním cukrem a sladidly. Invertní cukr je směs glukózy a fruktózy vznikající hydrolýzou sacharózy. Při tréninku náš organismus ztrácí tekutiny v důsledku pocení a výkonnost klesá. Kromě tekutin svaly potřebují i energii. Proto je optimální Multi Hypotonic Drink, který díky obsahu uhlohydrátu zabezpečí energii pro svaly. Zvýšená hladina energie způsobí větší výkon. Všichni znají svalovou horečku po tréninku. Obsah vitamínů a minerálů v Multi Hypotonic Drink snižuje riziko vzniku svalové horečky. Z koncentrátu připravíte 50 l chutného nápoje.

Kč 360.00
Stránky: | 1 |