Skip Navigation

Na hubnutí

Cholin 100 cps.

Cholin 100 cps.
Na hubnutí

Cholin je používán jako lipotropikum, pro podporu metabolizmu tuků a cholesterolu, při nervosvalových poruchách, pro výživu mozku, podporu činnosti jater, při požívání alkoholu a antibiotik.

Kč 220.00

Diet MRP 2400g

Diet MRP  2400g
Na hubnutí

Přijímat zdravé kalorie prostřednictvím nízkoenergetické stravy není při současném "rychlém" životním stylu vždy snadné, dietní strava s sebou obvykle přináší nedostatek některých důležitých živin a mikroelementů. Diet MRP je vhodný jako součást nízkoenergetické diety. Diet MRP nahrazuje jedno kompletní jídlo a svým složením garantuje vyvážený obsah bílkovin, pomalých sacharidů a tuků, ve spojitosti s kompletním spektrem vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Kč 1499.00

MEX Thermo Shred 180cps

MEX Thermo Shred 180cps
Na hubnutí

Unikátní spalovač tuků od společnosti MEX, který zdolává i nejodolnější tukové tkáně. Thermo Shred Vám pomůže k postavě, o které jste vždy snili. Dokonalá kombinace složek obsažených v přípravku Thermo Shred Vám zabrání v chuti k jídlu, zažene jo-jo efekt a nastartuje proces vedoucí k štíhlému, esteticky tvarovanému, svalnatému tělu.

Kč 399.00

Syne Thermogenic 10 mg Burner 60 tab

Syne Thermogenic 10 mg Burner  60 tab
Na hubnutí

Syne Thermogenic 10 mg Burner obsahuje účinnou látku synefrin – extrakt z Citrus aurantium, která má stimulační účinek. Syne Thermogenic byl koncipován pro maximální dosažení účinku. Syne Thermogenic 10 mg Burner ocení sportovci, kteří jsou v období redukční diety.

Kč 199.00

Thermofusion 100 kapslí

Thermofusion 100 kapslí
Na hubnutí

Reflex Nutrition Vám s hrdostí představuje novou formuli pro spalování tuků ThermoFusion. Jedná se kompletně o úplně nový produkt, který byl po několik let vyvíjen na základě vědeckých studií v našem týmu.

Kč 840.00

Xtreme 24 Hours Fat Burner 120 tab

Xtreme 24 Hours Fat Burner 120 tab
Na hubnutí

Konečně přichází spalovač, který je chytře rozdělen na denní a noční použití. Ostatní spalovače tuku, mají jednu obrovskou nevýhodu: a to, že jsou použitelné pouze přes den anebo jako stimulanty před výkonem. Látky v nich obsažené totiž mají stimulační účinky a nedovolí Vám usnout. Proto je nemožné je používat v pozdních večerních hodinách, nebo dokonce před ulehnutím. Určitě znáte ty varovné nápisy: "Neužívejte před spánkem!"

Kč 749.00

Xtreme Burner 24 Hours 120 tab

Xtreme Burner 24 Hours  120 tab
Na hubnutí

Konečně přichází produkt, který je chytře rozdělen na denní a noční použití. Ostatní produkty této kategorie mají jednu obrovskou nevýhodu: a to, že jsou použitelné pouze přes den anebo jako stimulanty před výkonem. Látky v nich obsažené totiž mají stimulační účinky a nedovolí Vám usnout. Proto je nemožné je používat v pozdních večerních hodinách, nebo dokonce před ulehnutím. Určitě znáte ty varovné nápisy: "Neužívejte před spánkem!"

Kč 899.00
 
Stránky: | 1 |