Skip Navigation

Anabolizéry

Actinox® 620 g

Actinox®  620 g
Anabolizéry

Produkt Actinox je určen pro všechny, kdo usilují o nárůst svalové hmoty. Hlavní složkou produktu je ActiNOS (CFM Nitro) - nitro peptidy obsažené ve speciálním syrovátkovém proteinovém izolátu vyrobeném metodou CFM. Actinox působí jako celodenní stimulant produkce oxidu dusnatého (NO). Je určen pro sportovce, kteří touží po napumpování a prokrvení svalů a současně potřebují zdroj velmi rychle stravitelných proteinů.

Kč 999.00

BetaBolix cps 90 caps

BetaBolix cps  90 caps
Anabolizéry

Revoluční Beta-Alanin (CarnoSyn®) ve speciální kombinaci s Creatin Ethyl Esterem (zdokonalená forma Kreatinu - esterifikovaný kreatin). Kapslová forma.

Kč 440.00

E.nox® Shock 690 g

E.nox® Shock   690 g
Anabolizéry

E.nox Shock je přípravek určený pro maximalizaci silového výkonu, stimulaci vysoké intenzity tréninku a maximálního napumpování a prokrvení svalů. Je stimulantem produkce NO (oxidu dusnatého). Pro účinnost výrobku je důležitá také sacharidová složka: uhlovodan isomaltulóza (palatinóza), oligosacharid maltodextrin a dextróza jako rychlý zdroj energie. E.nox Shock má formu prášku, který snadno rozpustíte ve vodě, výborně chutná a můžete jej okamžitě konzumovat.

Kč 799.00 Kč 949.00

Hell NO Gel 30 x 33 g citron-limeta

Hell NO Gel 30 x 33 g		citron-limeta
Anabolizéry

Hell NO Gel představuje revoluční NO preparát - světovou novinku pro růst svalů a jejich silné prokrvení (produkci NO - oxidu dusnatého) a pro silnou stimulaci k výkonu. Hell NO Gel je špičkový, legální, dokonale vstřebatelný a bleskově se uvolňující prostředek k napumpování svalů při zátěži a k jejich zásobení živinami. Přímým důsledkem těchto procesů je rychlý růst svalové hmoty. Hell NO Gel je unikátní výrobek, maximálně stimulující prokrvení svalů při výkonu a produkující a uvolňující NO (oxid dusnatý). Současně silně stimuluje k extrémně tvrdému tréninku.

Kč 940.00

Hellnox 620 g

Hellnox  620 g
Anabolizéry

Hellnox je profesionální přípravek z nejvyšší kategorie stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého). Hellnox je určený pro maximalizaci silového výkonu, maximální napumpování a prokrvení svalů a stimulaci vysoké intenzity tréninku. Hlavní složkou produktu je ActiNOS (CFM Nitro) - nitro peptidy, obsažené ve speciálním syrovátkovém proteinovém izolátu vyrobeném metodou CFM.

Kč 999.00

Hells NO2 100 kapslí

Hells NO2 100 kapslí
Anabolizéry

Muscle Core Hells NO2 100 kapslí pre workoutKapsle s obsahem L-Argininu a kombinace vitamínů B6 a B12, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální činnosti nervové soustavy. Doplněno zinkem, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Kč 599.00

Ketobol 500 ml

Ketobol   500 ml
Anabolizéry

Pitná forma obsahující aminokyseliny L-Citrullin malát a Arginin alfaketoglutarát obohacená o pyrohroznan draselný(potassium pyruvate). Citrullin je aminokyselina, která pomáhá urychlit odstraňování odpadních látek včetně amoniaku. Byli jsme první na trhu z tuzemských výrobců kdo nabídnul citrullin malát a arginin AKG v pitné formě. Citrullin malat – násobí účinky AKG, má důležitý účinek na detoxikaci svalů a urychluje účinek ATP

Kč 390.00

MyoCell 5-phase 500 g MC

MyoCell 5-phase 500 g MC
Anabolizéry

Muscle Core MyoCell 5-phase 500 gPředtréningový doplněk s obsahem kreatinu, L-Argininu, volných aminokyselin BCAA v kombinaci s taurinen, kofeinem a guaranou.

Kč 799.00

Opti pack complete and full 30 days

Opti pack complete and full 30 days
Anabolizéry

Amix™ Opti-Pack Complete & Full je opravdu "univerzální" nutriční suplement, který byl speciálně navržen, aby poskytl sportem zatíženému organismu co nejpestřejší komplex důležitých látek.

Kč 799.00

Re-Core concentrate 540 g

Re-Core concentrate 540 g
Anabolizéry

Muscle Core Re-Core concentrate 540 gSpeciální směs větvených aminokyselin v kombinaci se syrovátkovým proteinovým izolátem obsahuje L-leucin, L-isoleucin a L-valin v poměru 8:1:1 ve prospěch L-Leucinu. Protein přispívá k udržení a nárůstu svalové hmoty.

Kč 760.00 Kč 880.00

Tribulus E (Kotvičník) 100 tbl.

Tribulus E (Kotvičník) 100 tbl.
Anabolizéry

Tribulus terrestris byl objeven poměrně nedávno a velmi rychle se stal číslem jedna v povzbuzování testosteronu. Jeho účinek je velmi silný a přitom naprosto bezpečný. Rostlinná obdoba naších hormónu v této rostlině (steroly) dokáže nenásilně, ale přitom účinně stimulovat lidské hormóny a tak přírodní cestou povzbudit tvorbu testosteronu.Lepší tvorba testosteronu má u mužů vliv na tvorbu větších a tvrdších svalů, na pálení tuků během celého dne a také na zlepšení sexuálních funkcí.

Kč 250.00

Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g

Xtreme Napalm Pre-Contest 500 g
Anabolizéry

Xtreme Napalm Pre-Contest z řady Xtreme je předtréninkový stimulant nové generace navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu "svalové pumpy" během vysoce náročných tréninkových seancí. Každá z fyziologicky aktivních složek byla vybrána tak, aby vyvolala co nejefektivnější dopad na Vaši muskulaturu. Narozdíl od klasických předtréninkových doplňků, složkové komplexy obsažené v Napalm Pre-Contest opravdu fungují, což přímo dokládají výsledky kulturistů.

Kč 599.00 Kč 699.00
Stránky: | 1 |