Skip Navigation

Anabolizéry

MCT 500ML

 MCT 500ML
Anabolizéry

MCT GOLD - ZDRAVÍ ZDROJ ENERGIE V PODOBĚ TUKUM-C-T GOLD obsahuje speciální druh snadno stravitelného tuku, který se neobyčejně rychle absorbuje a je dokonalým zdrojem doplňkové energie při dlouhém fyzickém cvičení. Použití triglyceridů se středním řetězcem (MCT) v každodenní výživě má zásadní vliv na zlepšení síly a vytrvalosti svalů a také podporuje růst svalové hmoty.

Kč 299.00

Actinox® 620 g

Actinox®  620 g
Anabolizéry

Produkt Actinox je určen pro všechny, kdo usilují o nárůst svalové hmoty. Hlavní složkou produktu je ActiNOS (CFM Nitro) - nitro peptidy obsažené ve speciálním syrovátkovém proteinovém izolátu vyrobeném metodou CFM. Actinox působí jako celodenní stimulant produkce oxidu dusnatého (NO). Je určen pro sportovce, kteří touží po napumpování a prokrvení svalů a současně potřebují zdroj velmi rychle stravitelných proteinů.

Kč 999.00

BetaBolix cps 90 caps

BetaBolix cps  90 caps
Anabolizéry

Revoluční Beta-Alanin (CarnoSyn®) ve speciální kombinaci s Creatin Ethyl Esterem (zdokonalená forma Kreatinu - esterifikovaný kreatin). Kapslová forma.

Kč 440.00

Combo anabol 200 tab

Combo anabol   200 tab
Anabolizéry

Čtyři látky čyři sourozenci: Vanadyl sulfát, Boron, Chromium pikolinát a Gamma oryzanol. Vědecky nakombinované substance, které se někdy klasifikují jako nesteroidní anabolika. Tyto látky mají ve sportu svá opodstatnění; jsou to legální a legitimní prostředky i z hlediska racionální stravy jsou vhodné pro své specifické a rozmanité účinky.

Kč 499.00

E.nox® Shock 690 g

E.nox® Shock   690 g
Anabolizéry

E.nox Shock je přípravek určený pro maximalizaci silového výkonu, stimulaci vysoké intenzity tréninku a maximálního napumpování a prokrvení svalů. Je stimulantem produkce NO (oxidu dusnatého). Pro účinnost výrobku je důležitá také sacharidová složka: uhlovodan isomaltulóza (palatinóza), oligosacharid maltodextrin a dextróza jako rychlý zdroj energie. E.nox Shock má formu prášku, který snadno rozpustíte ve vodě, výborně chutná a můžete jej okamžitě konzumovat.

Kč 949.00

Ekdybol 100 cps

Ekdybol 100 cps
Anabolizéry

Přípravek obsahuje Bcaa + ecdysteron : Ecdysteron působí nejen na růst svalové hmoty, ale také pomáhá zhubnout a má pozitivní vliv na klouby.

Kč 255.00

HMB 250mg 500ks Nutriexact

HMB 250mg 500ks Nutriexact
Anabolizéry

HMB je suplement, jenž má schopnost podporovat zvyšování množství svalové hmoty,síly a zároveň podpora spalování tuku

Kč 590.00 Kč 620.00

HMB Megapro 240 tab

HMB Megapro 240 tab
Anabolizéry

HMB, neboli beta-hydroxy beta-metylbutyrát patří k nejsilnějším legálním suplementům pro podporu nárůstu svalové hmoty. HMB od společnosti Mega Pro obsahuje v jedné tabletě 250 mg účinné látky.

Kč 444.00

HMB tablety 250mg 100ks Nutriexact

HMB tablety 250mg 100ks Nutriexact
Anabolizéry

Vhodné při zvýšeném tělesném výkonu. Ostatní specifické potraviny. Calciumhydroxymethylbutyrát (HMB) v želatinových tobolkách.

Kč 169.00

Hell NO Gel 30 x 33 g citron-limeta

Hell NO Gel 30 x 33 g		citron-limeta
Anabolizéry

Hell NO Gel představuje revoluční NO preparát - světovou novinku pro růst svalů a jejich silné prokrvení (produkci NO - oxidu dusnatého) a pro silnou stimulaci k výkonu. Hell NO Gel je špičkový, legální, dokonale vstřebatelný a bleskově se uvolňující prostředek k napumpování svalů při zátěži a k jejich zásobení živinami. Přímým důsledkem těchto procesů je rychlý růst svalové hmoty. Hell NO Gel je unikátní výrobek, maximálně stimulující prokrvení svalů při výkonu a produkující a uvolňující NO (oxid dusnatý). Současně silně stimuluje k extrémně tvrdému tréninku.

Kč 940.00

Hellnox 620 g

Hellnox  620 g
Anabolizéry

Hellnox je profesionální přípravek z nejvyšší kategorie stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého). Hellnox je určený pro maximalizaci silového výkonu, maximální napumpování a prokrvení svalů a stimulaci vysoké intenzity tréninku. Hlavní složkou produktu je ActiNOS (CFM Nitro) - nitro peptidy, obsažené ve speciálním syrovátkovém proteinovém izolátu vyrobeném metodou CFM.

Kč 999.00

Hells NO2 100 kapslí

Hells NO2 100 kapslí
Anabolizéry

Muscle Core Hells NO2 100 kapslí pre workoutKapsle s obsahem L-Argininu a kombinace vitamínů B6 a B12, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální činnosti nervové soustavy. Doplněno zinkem, který přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Kč 599.00

Hemo NO 120 caps

Hemo NO  120 caps
Anabolizéry

NO je molekula, která dokáže regulovat krevní tok v celém těle. Uvolňuje a rozšiřuje cévy, čímž dodává více kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo. Tím se svaly zvětšují na objemu, jsou více napumpované, disponují větší silou a schopností rychlejší doby regenerace. Hemo NO je tak jedinečným doplňkem pro Váš svalový rozvoj.

Kč 440.00

Ketobol 500 ml

Ketobol   500 ml
Anabolizéry

Pitná forma obsahující aminokyseliny L-Citrullin malát a Arginin alfaketoglutarát obohacená o pyrohroznan draselný(potassium pyruvate). Citrullin je aminokyselina, která pomáhá urychlit odstraňování odpadních látek včetně amoniaku. Byli jsme první na trhu z tuzemských výrobců kdo nabídnul citrullin malát a arginin AKG v pitné formě. Citrullin malat – násobí účinky AKG, má důležitý účinek na detoxikaci svalů a urychluje účinek ATP

Kč 390.00
Stránky: | 1 | 2 |