Skip Navigation

Cena:  Kč 390.00
390.00
Množství:
Tisk
Anabolizéry

Ketobol 500 ml

Citrullin malat mimo jiné zvyšuje vnitřně úroveň plasmatické úrovně argininu. Na základě výzkumů se zdá, že citrullin malat zvyšuje plazmatický arginin ještě efektivněji než to dokáže samotný arginin. Navíc, jako by už to, že citrullin malat zvyšuje úroveň oxidu dusnatého nebylo dostačující, nabízí citrullin malat ještě další následující výhody. Snižuje úroveň kyseliny mléčné a amoniaku

Citrullin je prostředníkem v ureovém cyklu. Citrullin pomáhá urychlit odstraňování odpadních látek včetně amoniaku, který je extrémně toxickou substancí vytvářenou v nadměrném množství vždy během zátěže nebo také v okamžiku, kdy se rozkládají bílkoviny v našem zažívacím traktu. Vysoké hodnoty amoniaku mohou mít za následek únavu a demenci a v některých případech mohou být i smrtelné. Příliš velké množství amoniaku, které se tvoří v lidském těle snižuje tvorbu glykogenu a negativně zasahuje do energetického cyklu. Jak už jste si mohli povšimnout, čím vyšší je množství amoniaku ve vašem těle, tím slabší je váš sportovní výkon a vaše zdraví. Citrullin malat také pomáhá odstraňovat kyselinu mléčnou, což má obratem příznivý vliv na svaly, protože urychluje regeneraci a oddaluje únavu. Výzkumy také ukazují, že citrullin malat může mít přímou souvislost se zvýšeným dodáváním aerobní energie. Studie také ukazují, že subjekty používající citrulline malate měli zvýšenou úroveň produkce svalového ATP (Andenosine Triphosphate) během zátěže a vyšší úroveň obnovování phosphokreatinu po cvičení. Citrullin malat se může také promítnout do zvýšené úrovně v Příjem citrulinu malatu prokázalo podstatné snížení pocitu únavy a 34% zvýšení produkce ATP během zátěže a dále 20 % zvýšení úrovně obnovy phosphocreatinu po cvičení. Subjekty reagovaly na podávání citrulinu malatu individuálně a nejvyšších účinků bylo dosaženo po 8 až 15 dnech podávání. Analýza prokázala zlepšení aerobních funkcí, které může být výsledkem suplementace malatem a tím aktivací produkce ATP - vytrvalosti svalů a dokáže díky své složce – malátu - oddálit únavu.

Arginin podporuje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu a podílí se na zvýšení příčně pruhované svaloviny i na snížení tělesného tuku. Podporuje regeneraci a detoxikaci organizmu po zátěži

Arginin AKG podpoří prokrvení svalů, ochrání svalovou hmotu a zlepší dusíkovou bilanci v organizmu. Arginin je nezbytný pro syntézu proteinů a je prekurzorem při syntéze NO-OXIDU DUSNATÉHO. Arginin alfaketoglutarat (AKG) – skvělý vazodilatátor, který umožňuje vjíměčnou výživu svalů a jejich odolnost.Oxid dusnatý je klíčovou molekulou, kterou si tělo samo vytváří a která má za následek vasodilataci (roztahování vnitřního průměru cév), která obratem má za následek zvýšený průtok krve, přenos kyslíku, dodávání živin do kosterního svalstva a také snížení krevního tlaku. AKG se v těle proměňuje na oxid dusnatý a zajišťuje náhlý přísun energie, výbušnost, roztažení cév a tím umožňuje lepší dodávání živin včetně glykogenu do svalů, což má za následek prokrvenější a odolnější svaly. Arginin alpha-ketoglutarat (AKG) je lépe absorbován a má déletrvající účinek na tvorbu NO. Pyrohroznan draselný(potassium pyruvate) zvyšuje o 20% výdrž organizmu, fyzickou aktivitu zlepšuje transportem glukozy do svalových buněk. Má schopnost minimalizovat ztrátu svalových proteinů a maximalizovat ztrátu tělesného tuku. Kombinace látek obsažená ve výrobku Ketobol je vhodná pro všechny druhy sportu, před či po fyzické zátěži nebo během výkonu.

Dávkování:

2 krát za den 7,5ml, nejlépe rozdělit dopoledne a odpoledne. Možné užít 40-50 minut před zátěží a 40-60 minut po zátěži, podle potřeby je možné dávku naředit do 50-70ml vody.

Složení

500 ml obsahuje:

  • Arginin alfaketoglutarát 33.3g
  • Citrulin malát 33.3g
  • Potassium pyruvát 20g
« Zpět